SPORTSUDVALG

Stævnetelefon: 42-680333

(Er kun i brug ugen op til et stævne samt under hele stævnet)

FORMAND SPORTSUDVALG

FORMAND SPORTSUDVALG

Merete Schelhase

Mosegårdsvej 1
4682 Tureby
Tlf.: 20686372
Merete@fjordhest.dk

Fokusområde: Equipe, trophy, drejebog, sponsor, DM prop.

NÆSTFORMAND SPORTSUDVALG

NÆSTFORMAND SPORTSUDVALG

Anne-Sofie Lykkegaard Kristensen

Gyldenlakvej 11, 2. th
8930 Randers NØ
Tlf.: 60136302
Anne-sofie@fjordhest.dk

SEKRETÆR SPORTSUDVALG

SEKRETÆR SPORTSUDVALG

Lise Ring

Boserupvej 5B
3520 Farum
Tlf.: 22567172
liseringc@gmail.com

Fokusområde: Referater, Hest og rytter

UDVALGSMEDLEM

UDVALGSMEDLEM

Karina Wetergård Granfeldt

Viborgvej 64
3000 Helsingør
Tlf.: 60507509
kwp@telenor.dk

Fokusområde: Springchampionat, spring, lokale mesterskaber, EM statutter

UDVALGSMEDLEM

UDVALGSMEDLEM

Ditte Molkjær

Hovedgaden 15
6064 Jordrup
Tlf.: 93991161
Ditte@hovedgaden15.dk

Fokusområde: Dressur

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Louise Friis

Gyvelvej 23 1 tv.
4000 Roskilde
Tlf.: 21810418
louise@fjordhest.dk

Fokusområde: Rosetter, medaljer, pokaler, sponsor.

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Anna Margrethe Jensen

Engblommevej 12
7400 Herning
Tlf.: 40680147
Trophy@fjordhest.dk

Fokusområde: Trophy

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Lotte Støvlbæk

Damvejen 5
3400 Hillerød
Tlf.: 29263261
Lotte@fjordhest.dk

Fokusområde: Kørsel

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Rikke Hjorthøj

Højgårdsvej 42
4683 Rønnede
Tlf.: 22535390
Hjorthoej@godmail.dk

Fokusområde: DM kvalifikationer, sponsor, åbningsceremoni

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept