SPORTSUDVALG

Stævnetelefon: 42-680333

(Er kun i brug ugen op til et stævne samt under hele stævnet)

FORMAND SPORTSUDVALG

FORMAND SPORTSUDVALG

Merete Schelhase

Tlf.: 20686372
Merete@fjordhest.dk

Fokusområde: Kørsel/Allround, Dressurchampionat, Trophy, Drejebog.

SU medlem

SU medlem

Yvonne Hansen

RESSOURCEPERSON sekretær

RESSOURCEPERSON sekretær

Marisa Søby

Tlf.: 52516088
marisa@fjordhest.dk

Fokusområde: Referater, PR, Sportsstambogen

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Camilla Overvad Laursen

Tlf.: 61669853
camilla@fjordhest.dk

Fokusområde: Dressur, sponsor

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Marie Ulf Lyhne

Tlf.: 51913504
marie@fjordhest.dk

Fokusområde: Spring, springchampionat

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Karina Søby

Tlf.: 51913504
soby@fjordhest.dk

Fokusområde: Sponsorer

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Kristine Bak Larsen

Tlf.: 50508864

kristine@fjordhest.dk

Fokusområde: Equipe, DRF GO, DM prop

RESSOURCEPERSON

RESSOURCEPERSON

Anna Margrethe Jensen

Trophy@fjordhest.dk

Fokusområde: Trophy

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept